Компанія Reny M була заснована в 2017 році в Закарпатті, Україна.

Сьогодні, Будинок розробляє, виробляє, вчить, поширює і продає одяг високої моди, реалізовуючи продукцію по всьому світу: США, Італія, Монако, Росія, Канада, Чехія, Угорщина, Румунія, Польща, ОАЕ, Індолезія. У найближчі роки Reny M планує розширюватися.

Колекції Reny M поєднують в собі традицію і сучасність, власний підпис, яку Будинок завжди дотримуються з впровадженням розкоші і фантазії. Ідеальність і точність – це також те, що Рената Мойш прагне реалізувати на всіх етапах створення мистецтва всіх примірників. Кожна річ є результатом довгого архітектурного майстерності гламурного образу.

Новий напрямок нашого будинку

Це школа, де всі бажаючі можуть навчатися наших секретів світу моди. Від курсів пошиття ручної роботи до вміння подати себе в різних життєвих ситуаціях. Як завжди залишатися на висоті – не забуваючи що ти жінка?

Наша місія

Зміцнити імідж бренду, зробити його індивідуальним і впізнаваним в усьому світі і одночасно дати клієнтам все найкраще. Навчити їх бути щасливими і сяяти разом з нами. Виробничі лінії і послуги:

  • Висока мода
  • Повсякденний одяг
  • Весільні сукні
  • Школа пошиття
  • Школа ручної роботи
  • Школа стилю

Вся ця робота під ретельним контролем Ренати Мойш – творчість, тисячі годин роботи співробітників над мистецтвом, сотні не виспалися ночей з думками, робота по просуванню, робота з подачею колекції, яка відшліфована кожним фахівцем. Продукт ідеального сяйва намагається вийти в світ.

Наші переваги

Засновник

Рената Мойш виросла в Закарпатті, Україна. З дитинства, вона мрійниця – імперії краси і блискучих фантазій. Вона почала малювати сукні у віці 5 років. Уже тоді, маючи кошик з нитками і шматочками матеріалів, вона створювала платтячка і різні наряди для своїх Барбі. При всьому цьому, батьки дали виховання в бізнес напрямку.  У рідному Закарпатті відкрила  «Будинок Моди Рені М», де розмістила всю свою творчість і створила місце, в якому тепер народжується вся краса.

 

Renata Moish