Компанія Reny M була заснована в 2017 році в Закарпатті, Україна.

Рената Мойш виросла в Закарпатті, Україна. З дитинства, вона мрійниця – імперії краси і блискучих фантазій. Вона почала малювати сукні у віці 5 років. Уже тоді, маючи кошик з нитками і шматочками матеріалів, вона створювала платтячка і різні наряди для своїх Барбі.

При всьому цьому, батьки дали виховання в бізнес напрямку. Вони вважали, що вчитися на дизайнера для дівчинки – це не престижно. З самого дитинства, на всі свята Рената не хотіла одягатися в уже готові магазинні луки. А все просила маму піти вибрати тканини і пошити в ательє.

У студентські роки, на другому курсі, в день свого народження – сама собі подарувала швейну машинку і почала шити речі. Саме так почався етап творення краси. Цитуємо: «… Я пам’ятаю той шите мною плаття, воно було з паєтками: білими і чорними. Я одягла його на одному весіллі і ніхто не повірив, що це я його створила … ». Моя мама була в шоці, але потім не раз сама його приміряла.

Коротка біографія

  • 2016. Рената Мойш, побувавши в Лівані на одній зустрічі з дизайнерами високої моди, зрозуміла, що треба повернутись додому і починати реалізовувати свою давню, дитячу мрію – втілити в життя ті маленькі, лялькові сукні.
  • 2017. Вперше представляє свою першу, приватну колекцію від Haute Couture під час місцевого FASHION WEEK. Після чого вирішує зареєструвати свій власний бренд.
  • 2018. Рената запускає першу вечірню колекцію Ready to Wear, яка розроблена для задоволення зростаючих потреб її клієнтів. Вона простіша, але така ж естетична, гламурна і сучасна.
  • 2019. Випустила першу, маленьку, але дуже вишукану колекцію весільних суконь – Bridal. Всі ці роки, під егідою фешн консультанта бере участь в багатьох закордонних показах, виставках і добре прогресує в цьому напрям.
  • 2020. У рідному Закарпатті відкрила свій особистий «Будинок Моди Рені М», де розмістила всю свою творчість і створила місце, в якому тепер народжується вся краса.

Засновник