Дім моди Reny M була заснована в 2017 році в Закарпатті, Україна.

Сьогодні, Будинок розробляє, виробляє, вчить, поширює і продає одяг високої моди, реалізовуючи продукцію по всьому світу: США, Італія, Монако, Росія, Канада, Чехія, Угорщина, Румунія, Польща, ОАЕ, Індолезія. У найближчі роки Reny M планує розширюватися.

Колекції Reny M поєднують в собі традицію і сучасність, власний підпис, яку Будинок завжди дотримуються з впровадженням розкоші і фантазії. Ідеальність і точність – це також те, що Рената Мойш прагне реалізувати на всіх етапах створення мистецтва всіх примірників. Кожна річ є результатом довгого архітектурного майстерності гламурного образу.

Кутюр

У цій колекції творчість Ренати Мойш пов’язано з зануренням в світ краси і розкоші. Колекція була створена після відвідування Індійських островів, зіткнення відтінків, текстур і рухів гри природи. З’явилася багата палітра відтінків з органічної елегантністю, і божественною красою природи.

Червоні сплачуючи – як пекучий темперамент і індійські спеції, передають неповторність образу «сильної жінки», але при цьому – розбавлені сяйвом сонця, натуральні, драпіровками каменів повторюють унікальний світ елегантності.

Чорне, як смола, сукні з архітектурної точністю, чудовими тонкими лініями, прикрашеними блискучими і шовковими нитками, вишиті в поєднання з бісером – немов хвиля, яка огортає тіло того, хто в ній живе.

Повітряні, як хмари, білі блискучі образи закінчують етюд чистоти духу жінки. Заповнені натуральними пір’ям і брілліантного якості каміння – передають блиск кожному безмежного силуету, при цьому, довгі сукні в підлогу – не перестають радувати чоловіків.
Натхненна безмежним заходом сонця і океано, Рената Мойш завжди контролює своє життя, не забуваючи оточення. Змогла побачити силу свого характеру в тонких лініях краси, і запропонувала власну колекцію розкішної інтерпретації природи. Кожна модель заповнена плавної елегантністю.

Ready-to-Wear

Продовжуючи віддавати данину поваги сильним жінкам, Рената Мойш створила унікальну колекцію в стилі леді.

Образ Леді, з великою літерою, показує силу всієї колекцію і пронізивет кожну деталь сучасності. Одяг поєднує сувору і графічну структуру, арт-деко з чуттєвістю закладеної в задумі будинку моди. Обтічний костюм або урізане плаття Лелі показує глибину характеру і якість життя.

Металеві деталі також присутні в аплікаціях, що нагадують модерністську архітектуру, оживляючи плаття, штани або строгий піджак. Гра між фактурою і кроєм проявляється в костюмах, брюках або спідницях. Якісні тканини дозволяють повторювати кожну лінію прекрасного жіночого тіла.

Поєднання багатьох геометричних мотивів на образах дозволяють подати кожну жінку в повному її шарм.

Різні тони, епохи, стилі, про які йде мова, настільки ж складні, як і жінка, яка буде їх носити. Основа всіх основ для нашого дизайнера – це простота і комфорт. Тому що бути Леді не просто.

Дім моди

Відтворити відео

Про компанію

Компанія Reny M була заснована в 2017 році в Закарпатті, Україна. Сьогодні, Будинок розробляє, виробляє, вчить, поширює і продає одяг високої моди, реалізовуючи продукцію по всьому світу: США, Італія, Монако, Росія, Канада, Чехія, Угорщина, Румунія, Польща, ОАЕ, Індолезія. У найближчі роки Reny M планує розширюватися.
орієнтир

Колекції Reny M поєднують в собі традицію і сучасність, власний підпис, яку Будинок завжди дотримуються з впровадженням розкоші і фантазії. Ідеальність і точність – це також те, що Рената Мойш прагне реалізувати на всіх етапах створення мистецтва всіх примірників. Кожна річ є результатом довгого архітектурного майстерності гламурного образу.
Новий напрямок нашого будинку

Це школа, де всі бажаючі можуть навчатися наших секретів світу моди. Від курсів пошиття ручної роботи до вміння подати себе в різних життєвих ситуаціях. Як завжди залишатися на висоті – не забуваючи що ти жінка?
Ми відповімо на всі Ваші запитання!
Наша місія

Зміцнити імідж бренду, зробити його індивідуальним і впізнаваним в усьому світі і одночасно дати клієнтам все найкраще. Навчити їх бути щасливими і сяяти разом з нами.
Виробничі лінії і послуги

  • Висока мода
  • Повсякденний одяг
  • Весільні сукні
  • Школа пошиття
  • Школа ручної роботи
  • Школа стилю

Вся ця робота під ретельним контролем Ренати Мойш – творчість, тисячі годин роботи співробітників над мистецтвом, сотні не виспалися ночей з думками, робота по просуванню, робота з подачею колекції, яка відшліфована кожним фахівцем. Продукт ідеального сяйва намагається вийти в світ.