Про нас кажуть

ЮЛЯ
Костюм підійшов ідеально, красиво лягає! Дуже приємна і якісна тканина. Якість супер, щиро дякую!
ЮЛЯ, ЛЬВІВ
ЮЛЯ
Дуже дякую вам за таке красиве і унікальне плаття! Я була в ньому сама красива на випускному)
ЮЛЯ, УЖГОРОД
ТАНЯ
Сукню шила на замовлення на важливу для нашої сім’ї подію,і дуже задоволена результатом! Деталі сукні просто вау, дякую вам за таку роботу)
ТАНЯ, УЖГОРОД
СТЕЛІАННА
Дякую команді Рені М за старанність, за гостиприїмність і за творення такої краси. Супер якість, дуже задоволена. Ви найкращі!!!
СТЕЛІАННА, С.ВОДЯНЕ
СВІТЛАНА
Рені М – ви мій фаворит. Якщо я хочу щось унікальне і лакшері, то знаю до кого звертатися. Вся наша сім’я із задоволенням носить ваші наряди)
СВІТЛАНА, УЖГОРОД
НІНА
Елегантність, унікальність і розкіш – це про Рені М. Щиро дякую за таку красу і за те, що дали мені відчути себе ще більш унікальною.
НІНА, УЖГОРОД
РОМАНА
Щиро дякую за таку красу. Якість супер, швидке виконання замовлення, унікальні наряди – це все я знайшла у вас Рені М!)
РОМАНА, УЖГОРОД
ОКСАНА
Ренаточко, дуже файно дякую тобі, що робиш нас красунями. Рені М приносить нам велике задоволення. Люблю)
ОКСАНА, ІРШАВА
НАТАЛІЯ
Мені було надзвичайно зручно, комфортно танцювати, ходити, не зважаючи, що сукня вся розшити бісером, коротке і глибокий виріз на спині – настільки все продумано стилістично. Люблю вас)
НАТАЛІЯ, КИЇВ
МАРІЯ
Дуже задоволена костюмом, шила на замовлення, все швидко і якісно. Високої якості виконали всі деталі. Рекомендую! Все супер!
МАРІЯ, СОЛОТВИНО
ВІКТОРІЯ
Я на весіллі була в центрі уваги, ще стільки компліментів не чула ні про один свій наряд. Дуже задоволена покупною. Щиро дякую Рені М!!!
ВІКТОРІЯ, УЖГОРОД
ДАЯНА
Ренаточка, Милая, Спасибо тебе за то, что ты сделала такую сложную работу. Мы рады, что доверились тебе в самый ответственный для нас день и ты его украсила, и подарила нам хорошее настроение. Тебе можно доверять и мы благодарны за все!!!
ДАЯНА, БІЛА ЦЕРКВА
АНАСТАСИЯ
У каждой женщины должно быть хоть одно платье от Рени М!!! Платье просто неповторимое и прекраное. Я очень довольна, получила много комплиментов! Рената – ти талант!)
АНАСТАСИЯ, КИЕВ

People write about us