Всесвітні виставки або EXPO — є найбільша грандіозна Всесвітня виставка в Об’єднаних Арабських Еміратах, на якій країни-учасниці демонструють свою культурну унікальність та національну ідентифікацію, свій економічний та науково-технічний потенціал.

Загальна тема виставки: «Об’єднуючи розуми, створюємо майбутнє». Концепція павільйону України: «Смарт Україна: єднаючи світ». Весь український Павільйон являтиме собою єдиний простір, поділений та три тематичні групи – смарт життя, смарт мислення, смарт почуття.

Рената Мойш біля павельйону України

До EXPO 2020 в ОАЕ готувалися 13 років для її реалізації з бюджету країни було виділено 7 млрд доларів. Загальна площа виставки сягає 438 гектарів, участь у якій беруть 191 країн світу.

На EXPO 2020 в Дубаї Україну презентував Дім моди «Reny M» із Закарпаття. Представлено експозицію ексклюзивних суконь у поєднанні з художніми полотнами.

Рената Мойш та Оксана Брензович

Засновниця Дому моди «Reny M»  Рената Мойш та художниця Оксана Брензович – це симбіоз творчих, талановитих людей, які надихають своїми роботами. Саме унікальна колекція суконь Дому моди «Reny M» Ренати Мойш доповнена полотнами від Оксани Брензович і це одна цільна експозиція.

Рената Мойш біля експонатів від “Reny M”

«Reny M»  на EXPO 2020 представили унікальну капсульну колекцію, яка складалася з 12 виробів. Колекція має виразне поєднання Східного стилю з українським етносом. Частина колекції залишилася на виставці, яка буде тривати до 31 березня 2022 року.

Рената Мойш та нова капсульна колекція від “Reny M” (моделі Валентина Селехман та Анастасія Помпиль)