Всесвітні виставки або EXPO — є найбільша грандіозна Всесвітня виставка в Об’єднаних Арабських Еміратах, на якій країни-учасниці демонструють свою культурну унікальність та національну ідентифікацію, свій економічний та науково-технічний потенціал.

Загальна тема виставки: «Об’єднуючи розуми, створюємо майбутнє». Концепція павільйону України: «Смарт Україна: єднаючи світ». Весь український Павільйон являтиме собою єдиний простір, поділений та три тематичні групи – смарт життя, смарт мислення, смарт почуття.

Рената Мойш біля павельйону України

До EXPO 2020 в ОАЕ готувалися 13 років для її реалізації з бюджету країни було виділено 7 млрд доларів. Загальна площа виставки сягає 438 гектарів, участь у якій беруть 191 країн світу.

На EXPO 2020 в Дубаї Україну презентував Дім моди «Reny M» із Закарпаття. Представлено експозицію ексклюзивних суконь у поєднанні з художніми полотнами.

Рената Мойш та Оксана Брензович

Засновниця Дому моди «Reny M»  Рената Мойш та художниця Оксана Брензович – це симбіоз творчих, талановитих людей, які надихають своїми роботами. Саме унікальна колекція суконь Дому моди «Reny M» Ренати Мойш доповнена полотнами від Оксани Брензович і це одна цільна експозиція.

Рената Мойш біля експонатів від “Reny M”

«Reny M»  на EXPO 2020 представили унікальну капсульну колекцію, яка складалася з 12 виробів. Колекція має виразне поєднання Східного стилю з українським етносом. Частина колекції залишилася на виставці, яка буде тривати до 31 березня 2022 року.

Рената Мойш та нова капсульна колекція від “Reny M” (моделі Валентина Селехман та Анастасія Помпиль)

Автор RenyM

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *