Для того, щоб Ваші вишиті речі завжди виглядали привабливо та з часом не втрачали свої естетичні якості, треба правильно за ними доглядати.

Особливістю вишитого одягу є те, що тканина, на яку нанесено вишивку, бісером, камнями чи декорувальними нитями мають часто різні вимоги до умов прання та прасування.

Те, що дозволено робити з тканиною, не завжди можна робити з вишивкою. Тому зверніть увагу на наступні поради, які вказані нижче.

Прання вишитих виробів рекомендуємо здійснювати вручну окремо від інших речей із застосуванням рідкого прального засобу у малих кількостях при великий кількості води. Уникайте речовин, які містять у своєму складі пероксид та хлор. Не забудьте що треба бути дуже охайним з температурою води, рекомендована від 20 до 30 *С.

Не бажано вироби з вишивкою викручувати та терти. Після миття рекомендуємо одягнути на вішак і так дати сохнути.

Вироби з ажурною вишивкою потрібно вистояли декілька хвилин у мильний воді, потім сполоснути душем (лийкою).

Якщо у Вас вишивка, виконана металізованою ниткою, прасування такого вирібу, покривши бавовняною серветкою при прасуванні.

Після прасування не бажано вироби відразу складати. Їм потрібен час як слід висохнути та охолонути. За будь яких умов уникайте висихання вишитих виробів під прямими сонячними променями як влітку, так і взимку.

Дом Моди Рені М рекомендує дотримуватися цих порад для того щоб ваші вишукані речі завжди виглядали естетично та доглянутими і були довговічними, а Вас – задоволеними.