Особливості весняного гардероба для жінки – Наш Дім Моди Рені М розкаже Вам: «Що одягнути на весілля рідних чи близьких друзів?».

Як говорить наш стиліст:

«Основне – завжди щоб вам було комфортно, але при тому залишилися найкрасивішими!».

У весняну пору погода мінлива, тому підібрати наряд потрібно відповідно. У такому випадку дуже добре підходять вечірні сукні з рукавом, які можуть бути різного крою.

https://renym.ua/product/vechirnye-plattya-c2020025/

Яскрава свіжість. Не тільки природа може дозволити собі навесні яскраві квіти й барви. У виборі сукні переважно рекомендуємо  квіткові принти та вишивки ручної роботи, легка геометрія без різких контрастів, можна використати тканини більш текстурні, в поєднанні з напівпрозорими вуалями легкого відтінку неба, та навколишньої природи. Висока мода саме така – унікальна, часом криклива, але завжди в хорошому тоні.

Брендові аксесуари допоможуть підкреслити ваш образ і додадуть «родзинки», завжди використовуйте якісні каміння для оздоблення вашого наряду.

Ви  маєте бути неперевершені, чарівні, при тому в міру сексуальні.

Дім Моди Рені М рекомендує одягнути довгу сукню в цей день і з «родзинкою». Відкриті плечі додадуть вам жіночого шарму, на відміну відкритих рук.

Наш Дім Моди Рені М чекає на ваші перевтілення і пропонує їх робити разом з командою професіоналів, щоб в цей важливий день ви були неймовірні!

Ми підібрали для Вас декілька варінтів суконь: