Наближається най жіночний день року – 8 березня. У цей Міжнародний жіночий день чоловіки думають про подарунки й сюрпризи, а жінки про зовнішній вигляд. Адже це не простий день, і виглядати привабливо – must-have цього свята.

Якій образ мати на цей жіночий день?

Наш Дім Моди Рені М, пропонує в цей день кожній Леді бути жіночною, чарівною, романтичною, привабливою та неймовірною – щоб наші половинки ще більше мали змогу закохатися в нас!

Якщо ви хочете “вбити наповал” вашого обранця, варто одягатися у вбрання ніжної та тендітної жінки, яка хоче здивувати свого коханого, друзів модним “луком” у вихідний день. Ідеальним варіантом буде одягнути світлі образи: довгі вечірні сукні, коктейльні сукні, брючні костюми. Саме брючний костюм на піку моди вже упродовж 5 років. Більше того, він став постійним елементом в жіночому гардеробу та повноцінно увійшов до базових образів. Я рекомендую одягнути брючний костюм разом з напівприталеною однотонною блузою, топом або корсетом, щоб компенсувати надмірний оверсайз в образі.

Якщо ви прихильник класичного стилю і вважаєте, що цей день заслуговує максимум жіночності – вам варто вибрати ніжний образ. Наш бренд пропонує вам бути стильним в напівпрозорих суконь, або блузам цікавого крою, оздоблені блискучими елементами, які додадуть вам великого шарму і зачарованості.

Добре підібраний makeup та аксесуари, парфуми – доповнять ваш образ.

Ми бажаємо вам блискучої ідеї для перевтілення себе!

Кохайте і будьте коханими, залишайтеся жіночними, а ми вам допоможемо виглядати якнайкраще!