Хутряні вироби додають особливого шарму своїм власникам. Такий одяг підкреслює смак жінки, яка їх вибирає, бо робить її  привабливішою. Але хутряні речі потребують особливого правильного догляду. У більшості випадків звертаються за допомогою  до професійного чищення, але якщо є бажання, можна виконати чистку хутра в домашніх умовах. 

Наш бренд Рені М пропонує вам методи, як правильно доглядати за такими виробами  в домашніх умовах.

Перед тим, як приступати до очищення хутра, слід розібратися, який саме вид матеріалу у вас:

– шуба або інший одяг виготовлена​​з натуральної або штучної сировини;

– яка довжина ворсу – коротка або довга;

– який колір матеріалу – темний або світлий;

В залежності від цього ми пропонуємо – способи видалення плям з хутряною поверхнею ідентичні для одягу, незалежно від кольору. Для усунення такого роду забруднень потрібно взяти 500 мл води, 3 ст. ложки кухонної солі. Всі компоненти змішуються до однорідного стану, щоб сіль добре розчинилася. Приготованим розчином потрібно буде змочити губку та обробити забруднену ділянку. Після очищення знадобиться промити місце чистою водою, просушити його.

Або ще один варіант: зробити ванночку з достатньою кількістю води та температурою 20-25°C, вилити туди цей самий розчин із сіллю, занурити виріб із хутра, дати йому настоятися 5-7 хвилин, вийняти та змити холодною водою під душем.

Ми турбуємося про ваш комфорт і естетичний вид, тому готові поділитися всіма перевіреними методами привабливого виду як вашого одягу, так і самих вас!